O firmie

Jeżeli szukasz firmy, która świadczy usługi w zakresie profesjonalnej obsługi elektroinstalacyjnej na terenie województwa dolnośląskiego (m.in. Wrocław, Olesnica, jak i inne CAŁA POLSKA) oraz udzieli Ci 5 lat gwarancji na wykonaną przez nią instalację elektryczną, to dobrze trafiłeś!

Firma ELEKTRO-SAT istnieje na rynku od 1999r. i specjalizuje się w projektowaniu, pomiarach i kompleksowym wykonawstwie nowoczesnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych, efektownych instalacji oświetleniowych oraz inteligentnych instalacji elektrycznych w oparciu o systemy EiB, Moeller X-Comfort, F&F-MY; Home i LCN.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych (mieszkania, domki letniskowe, domy jednorodzinne i wielorodzinne) i firm (biura, sklepy, hotele). Posiadamy specjalistyczną wiedzę, uprawnienia oraz praktyczne umiejętności, co jest gwarancją rzetelnej i terminowej realizacji powierzonych nam prac. To co nas wyróżnia to profesjonalizm, wiedza i doświadczenie!

Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie do końca możesz wiedzieć np. jak optymalnie rozplanować instalację oświetleniową, jak skutecznie zabezpieczać się przed skutkami wystąpienia wyładowań atmosferycznych oraz jaki osprzęt elektryczny będzie najodpowiedniejszy do wykończenia Twojego domu.  Nasze usługi są wykonywane z najwyższej jakości materiałów potwierdzonych certyfikatami,oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii. Posiadamy rożnego typu uprawnienia SEP i inne potrzebne uprawnienia

Wychodząc Tobie naprzeciw, nasze usługi elektryczne wzbogacamy o bezpłatne doradztwo techniczne. Udzielimy Ci praktycznych rad i wskazówek dotyczących m.in. bezpiecznej eksploatacji urządzeń elektrycznych, prawidłowego oświetlenia salonu, sypialni czy też przydomowego ogrodu. Dzięki wiedzy inżynierskiej i zastosowaniu praktycznych rozwiązań sprawimy, że Twoje rachunki za energię elektryczną zmniejszą się.

Pomożemy Ci przy załatwieniu czynności formalno-prawnych związanych z wydaniem warunków przyłączeniowych przez zakład energetyczny, czy też oddaniem instalacji elektrycznej do eksploatacji. Na wykonaną przez nas instalację elektryczną udzielimy Ci 5 lat bezwarunkowej gwarancji!

Jeżeli potrzebujesz dobrego projektu, planujesz założenie nowej bezpiecznej instalacji elektrycznej, jej modernizację bądź wymianę, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością Cię wysłuchamy, doradzimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zapraszamy do współpracy.